Croatian (Croatia)
Croatian (Croatia)
English (en-GB)

Edukacija i jačanje kapaciteta učiteljica i učitelja

Edukacija i jačanje kapaciteta učenica i učenika

Opremanje škole i vanjska učionica

Izvannastavne aktivnosti

Bilateralna suradnja

Croatian (Croatia)
Croatian (Croatia)
English (en-GB)

POSJETA UČENIKA OŠ MLADOST IZ OSIJEKA

Edukacija i jačanje kapaciteta učiteljica i učitelja

Edukacija i jačanje kapaciteta učenica i učenika

Opremanje škole i vanjska učionica

Izvannastavne aktivnosti

Bilateralna suradnja

Dana 2.5. 2024. skupina od 20 učenika/ca i 6 učitelja/ica OŠ "Mladost" Osijek posjetila je našu školu u okviru svoje STEM terenske nastave. Proveli smo radionice u kojima su sudjelovali naši učenici/e zajedno sa svojim vršnjacima/kinjama iz OŠ Mladost. Edukativno druženje završili smo u vanjskoj STEM učionici istražujući zakone fizike i matematike. Učitelji/ce su imali/e priliku razmijeniti iskustva o organizaciji i provedbi STEM aktivnosti u školi. Na taj način naši gosti su se upoznali sa projektom KOZMOS i ovo je bila prva posjeta našoj školi u okviru našeg poduzetničkog programa „KOZMOS u Dalju“, koji ima namjeru pokazati svima zainteresiranima što smo i kako učili i kako nas je projet KOZMOS obogatio, a pri tome se dobro zabaviti, a u budućnosti i osigurati neka sredstva za najpotrebitije u našoj školi.